Motoryzacja

Popularne felgi do audi i bmw w AluShoppl

Popularne felgi do audi i bmw w AluShop.pl Najpierw dostaniemy Z4 sDrive30i, napędzany najnowszym 2,0-litrowym turbodoładowanym I4 BMW. Dzięki sile 255 koni mechanicznych i momentowi obrotowemu wynoszącemu 295 funtów sDrive30i oferuje więcej mocy niż sDrive28i, który zastępuje. Ale bez żadnych przykładów sDrive30i na medialnym wydarzeniu BMW w Portugalii, to wszystko, co mogę teraz powiedzieć o tym modelu. Zamiast tego porozmawiajmy o super słodkim Z4 M40i, wersji, z którą Supra będzie dzielić.

Dodany: 2020-03-27 | Komentarze: 0


Felgi felgi i jeszcze raz felgi Jazda CS jest

Felgi, felgi i jeszcze raz felgi. Jazda CS jest pewna, ale uczciwa - nie powinno być zbyt wielu skarg pasażerów - ale brak gumowych tulei odbija się na poziomach NVH. F80 M3 to podręcznikowy przykład tego, jak samochód może się poprawić w ciągu swojego życia. Niestety, BMW pozostaje w kontakcie z dokładnymi zmianami, które wprowadził, odmawiając wchodzenia w szczegóły poza „zrewidowaniem tego” lub „ponownym skalibrowaniem.

Dodany: 2020-03-27 | Komentarze: 0


Piękne felgi aluminiowe do Audi i BMW Aby uczcić

Piękne felgi aluminiowe do Audi i BMW. Aby uczcić F80 M3, który zaprzestał produkcji, wprowadziliśmy najlepszy wariant na jedną z najlepszych dróg do jazdy w Victorii, 15 km podjazd do ośrodka narciarskiego Mount Buller, fantastyczny etap rajdu asfaltowego, który służy również jako metafora wspinaczki.

Dodany: 2020-03-27 | Komentarze: 0


Prawo jazdy Warszawa Podczas

Prawo jazdy Warszawa. Podczas mojego pobytu w Europie odkryłem, że w wielu przepisach prawa jazdy zastosowanie świateł przeciwmgielnych jest zupełnie inne. Hrabia, Alice N. Wonderland, poprowadziła spotkanie, a kiedy stanęła na podium, jej kibice stali i bili brawo przez ponad pięć minut. Hoverboard terenowy ma podwójne silniki o mocy 400 W, które pomagają mu wspinać się po zboczach.

Dodany: 2020-01-08 | Komentarze: 0


Rodzaje opon i felg

Rodzaje opon i felg. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów opon i felg. Ale będziesz musiał dokonać wyboru, mając na uwadze swój pojazd. Możesz uzyskać wszystko, od felg aluminiowych ze szprychami do bardziej zaawansowanych chromowanych kół spinningowych, które są najnowszym trendem. Wygląd: Jeśli martwisz się wyglądem, wybierz koła i felgi pasujące do Twojego pojazdu i dodaj mu stylu. Jeśli jednak twoją pasją jest szybkość, wybierz felgi.

Dodany: 2019-11-13 | Komentarze: 0